Dzisiaj jest : Środa, 22 Stycznia, 2020 r Imieniny : Dominiki, Mateusza, Wincentego    
 
MAIN MENU
Zobacz:

N
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Znajdz Program:Ads

fajne Gry online za darmo


gry do pobrania

Darmowe gry dla dziewczyn takie jak monster high za darmo? Tak, zobacz!

    
-------------------------------------------------

› Witamy na iPROGRAMY.pl
Pliki, kategoria: Biuro i Firma/ Księgowość

WF-FaKir

 
WF-FaKir
System:
producent: WA-PRO Sp. z o.o.
rozmiar: 57 mb
pobrań: 31
dodano: 2007.01.29
ocena: 0 0 głosówOpis pliku do pobrania - WF-FaKir download :


WF-FaKir 7.10.6 - dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

WF-FaKir to program przeznaczony do prowadzenia księgowości - umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w systemie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

Aplikacja jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

WF-FaKir posiada funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest:

* ewidencjonowanie i analiza kosztów działalności firmy, przy wykorzystaniu, oprócz standardowego planu kont, także dodatkowej struktury centrów kosztowych (MPK). Jest to struktura wielowymiarowa (do 6 niezależnych wymiarów). Podczas ewidencji kosztów na kontach księgowych użytkownik pozycjonuje je dodatkowo w strukturze MPK. Następnie możliwa jest szczegółowa analiza kosztów w oparciu o konta księgowe oraz strukturę MPK na dwóch poziomach:

- podstawowym: bezpośrednio w programie WF-FaKir (proste raportowanie),
- zaawansowanym: z wykorzystaniem technologii OLAP oraz tabel przestawnych programu MS Excel.

* tworzenie budżetów i precyzyjna ich kontrola oraz realizacja w dowolnych przedziałach czasowych. Po stronie programu WF-FaKir istnieje możliwość swobodnego zdefiniowania jednego lub wielu budżetów za dowolny okres czasu. Pozycje budżetu są definiowane przez użytkownika, który ponadto podaje kwoty planowane oraz formuły, na podstawie których mają być wyliczane wartości faktycznie zrealizowane. Program umożliwia automatyczne (wg podanego przez użytkownika klucza) lub ręczne rozbijanie takich okresów na kwanty czasowe, co daje możliwość kontroli realizacji budżetu na dowolnym jego etapie.

Analiza budżetu oraz stanu jego realizacji możliwa jest bezpośrednio w programie WF-FaKir (proste raporty tabelaryczne) lub w tabelach przestawnych MS Excel.

* badanie kondycji finansowej firmy przy pomocy zaawansowanych analiz wskaźnikowych. Użytkownik programu WF-FaKir określa źródło, z jakiego mają być czerpane dane do analiz. Na tej podstawie program wylicza szereg analiz wskaźnikowych pokazujących kondycję firmy w określonym czasie. Dodatkową wartością będzie merytoryczny opis znaczenia poszczególnych wskaźników.

* analizowanie rentowności poszczególnych obszarów działalności, w wymiarze klienta, towaru, handlowca, kanałów sprzedaży itp.

* obsługa bankowych systemów płatności masowej (tzw. "rachunki wirtualne").

Główne moduły programu i ich charakterystyka

Ewidencja dokumentów
* rejestrowanie wszystkich typów dokumentów, w tym dokumentów walutowych i złożonych,
* automatyzacja procesu rejestracji dokumentów poprzez zastosowanie formuł automatycznego dekretowania,
* możliwość rejestrowania i automatycznego rozliczania rozrachunków już na etapie rejestrowania dokumentów
* przeglądanie i analiza dokumentów w dowolnych układach
* możliwość tworzenia własnych klasyfikacji dokumentów lub zapisów

Rozrachunki
* automatyczne, półautomatyczne i ręczne rozliczanie lub kompensacja należności i zobowiązań,
* rozliczanie rozrachunków walutowych, wraz z automatycznym tworzeniem dokumentów różnic kursowych,
* automatyczne tworzenie dokumentów przelewu, wezwań do zapłaty, czy not odsetkowych oraz naliczanie odsetek,
* Komplet zestawień umożliwiających pełną analizę stanu należności i zobowiązań, także w ujęciu historycznym i prognostycznym.

Księga główna
* szybkie i wygodne przeglądanie zapisów, obrotów i sald na kontach księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
* generowanie kompletu wydruków urzędowych i statystycznych, w tym bilansu, rachunku wyników, dzienników księgowań i innych,
* automatyczne zamykanie okresów i lat obrachunkowych wraz ze stosownymi przeksięgowaniami, przeszacowaniami i generowaniem bilansu otwarcia.

Ewidencja VAT
* powiązanie procesu dekretacji dokumentów z ewidencją VAT umożliwiające jednokrotne wprowadzanie informacji oraz kontrolę zgodności kont księgi głównej z rejestrami VAT,
* możliwość tworzenia dowolnych zestawień w oparciu o rejestry VAT oraz automatyczne generowanie i drukowanie deklaracji VAT-7,
* możliwość tworzenia dowolnej ilości własnych klasyfikacji zapisów w rejestrze VAT,
* pełna obsługa dokumentów importowych i eksportowych.

Współpraca

* integracja z Systemem Obsługi Magazynów i Sprzedaży WF-MAG dla Windows
* integracja ze środowiskiem Windows, nieograniczone możliwości przetwarzania danych zawartych w programie WF-FaKir dla Windows przez aplikacje Windowsowe np. MS Excel, MS Access itp.

Minimalne wymagania sprzętowe

Instalacja jednostanowiskowa:
Komputer z procesorem Pentium 200 MHz, 64 MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM, karta graficzna VGA, Windows 98/NT/2000/ME/XP MS-SQL Server 2000 Desktop.

Instalacja wielostanowiskowa:
Serwer: Komputer z procesorem P II 300 MHz, 64 MB RAM 200 MB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM, karta graficzna VGA, Windows 98/NT/2000/ME/XP, MS-SQL Server 2000 Standard lub Enterprise.

Stanowisko: Komputer z procesorem Pentium 166 MHz, 32 MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna VGA, Windows 95/98/NT/2000/ME/XP.

Praca w sieciach
Windows NT/2000/95/98/ME/XP

Uwaga!
Pobrany instalator umożliwia pobieranie różnych produktów firmy WA-PRO. Po jego instalacji wyświetli się lista z dostępnymi aplikacjami do pobrania. Należy wybrać odpowiednią i postępować dalej zgodnie z instrukcjami.

Polec ten program i wstaw ponizszy link na swoja strone/bloga:


Darmowe programy do pobrania za darmo.
       
stats: download [1089] newsów [288] artów [10] online [1]

[c] Copyright 2005 iPROGRAMY.pl Wszelkie prawa zastrzezone przez iPROGRAMY.pl Kopiowanie surowo zabronione.
programy, darmowe programy