Dzisiaj jest : Czwartek, 17 Stycznia, 2019 r Imieniny : Antoniego, Henryki, Mariana    
 
MAIN MENU
Zobacz:

N
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Znajdz Program:Ads

fajne Gry online za darmo


gry do pobrania

Darmowe gry dla dziewczyn takie jak monster high za darmo? Tak, zobacz!

    
-------------------------------------------------

› Witamy na iPROGRAMY.pl
Artykuły, kategoria: Opisy gier
Gothic 3. | 2006.12.30, 23:50 | Dodał: admin | Odsłon: 1856

Gothic 3

... to jedna z najpopularniejszych komputerowych gier fabularnych. Do tej pory dwie pierwsze części, wraz z dodatkiem Gothic Noc Kruka, sprzedały się w naszym kraju w olbrzymiej ilości kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy! Fabuła gry gwarantowała dziesiątki godzin zabawy, a fani serii do tej pory opowiadają sobie o wydarzeniach z różnych części.

W dwóch pierwszych częściach serii Gothic przebyłeś długą drogę od pospolitego więźnia po bohatera Khorinis, bogatej w zasoby naturalne wyspy o strategicznym znaczeniu. Teraz nadszedł czas abyś wraz ze swoimi starymi przyjaciółmi odkrył i walczył na ziemiach Myrtany - głównego kontynentu.

Sytuacja jest beznadziejna: orkowie pokonali wojska Króla Rhobara i władają najważniejszymi regionami Myrtany, niewoląc populację ludzką. Tylko podstępni mieszkańcy południa i nieokrzesani barbarzyńcy z mroźnej północy zdołali oprzeć się dominacji orków. Najeźdźcom przeciwstawiają się jeszcze rebelianci, czający się pośród głębokich cieni w lasach Myrtany, próbujący prowadzić wojnę podjazdową z wrogimi siłami.

Tylko od ciebie zależy po której ze stron konfliktu się opowiesz - niezależnie jednak od tego co zrobisz los Myrtany spoczywa w twoich rękach!
  • Zupełnie nowy silnik graficzny, dzięki któremu możliwe było stworzenie najbardziej realistycznego i fascynującego świata gry!
  • Ogromne żyjące własnym życiem środowisko, aktywnie reagujące na poczynania gracza i oferujące nieskończone możliwości interakcji ze światem i jego populacją.
  • Nowy widowiskowy system walki ze zróżnicowanymi stalami walki, włączając to walkę dwoma mieczami na raz!
  • Brak liniowych poziomów - to gracz decyduje o tempie w jakim przechodzi grę.
  • Mnóstwo zadań pobocznych.
  • Jedna z najlepszych sztucznych inteligencji w historii gier komputerowych sterująca setkami realistycznie zachowujących się postaci, które reagują na każde twoje słowo i czyn.
  • Ponad 50 różnych gatunków potworów i zwierząt tworzących, wraz z niezliczonymi ilościami humanoidalnych przyjaciół i przeciwników żyjący świat.
  • Bezklasowy system rozwoju postaci umożliwiający stworzenie twojej wymarzonej postaci z wybranymi przez ciebie umiejętnościami!


Darmowe programy do pobrania za darmo.
       
stats: download [1089] newsów [288] artów [10] online [1]

[c] Copyright 2005 iPROGRAMY.pl Wszelkie prawa zastrzezone przez iPROGRAMY.pl Kopiowanie surowo zabronione.
programy, darmowe programy