Dzisiaj jest : Środa, 22 Stycznia, 2020 r Imieniny : Dominiki, Mateusza, Wincentego    
 
MAIN MENU
Zobacz:

N
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Znajdz Program:Ads

fajne Gry online za darmo


gry do pobrania

Darmowe gry dla dziewczyn takie jak monster high za darmo? Tak, zobacz!

    
-------------------------------------------------

› Witamy na iPROGRAMY.pl
Pliki, kategoria: Internet/ Klienty poczty eMail

C2PubliczneKategorie

 
C2PubliczneKategorie
System:
producent: CodeTwo
rozmiar: 1 mb
pobrań: 7
dodano: 2006.12.19
ocena: 0 0 głosówOpis pliku do pobrania - C2PubliczneKategorie download :


C2PubliczneKategorie 2.0.0 - jest rozszerzeniem, które automatycznie synchronizuje listę kategorii w programie Outlook na podstawie kategorii zapisanych w tekstowym pliku konfiguracyjnym. Instalując C2PubliczneKategorie na komputerach w sieci lokalnej i używając dla wszystkich tego samego pliku konfiguracyjnego umieszczonego w lokalizacji sieciowej można w bardzo prosty sposób stworzyć mechanizm do centralnego zarządzania wspólnymi kategoriami Outlook'a na komputerach w sieci.

Program synchronizuje listę główną kategorii pomiędzy wieloma aplikacjami Microsoft Outlook. C2PubliczneKategorie pozwala na centralne definiowanie kategorii programu MS Outlook w pliku konfiguracyjnym. Każdy użytkownik, który zainstaluje aplikację i wskaże jej wspólny plik konfiguracyjny, będzie widział w "Głównej Liście Kategorii" te same kategorie. Kategorie są aktualizowane przy każdym uruchomieniu Outlook'a, lokalne kategorie każdego użytkownika są zastępowane kategoriami zdefiniowanymi w pliku konfiguracyjnym.

Program wprowadza pojęcie kategorii publicznych i prywatnych. Kategorie publiczne to te zdefiniowane w zewnętrznym pliku konfiguracyjnym. Kategorie prywatne to te, które użytkownik dodaje lokalnie w programie Outlook. Na liście kategorii Outlook'a użytkownik widzi zarówno swoje kategorie prywatne jak i kategorie publiczne. Przez cały czas działania Outlook'a program monitoruje plik z publicznymi kategoriami. Gdy któraś z publicznych kategorii zostaje usunięta, dodana lub zmieniona, zmiana ta zostaje odwzorowana na liście kategorii Outlook'a.

Ustawiając odpowiednio prawa pisania do pliku z publicznymi kategoriami administrator może zdefiniować, którzy użytkownicy w sieci mogą edytować publiczne kategorie.

Program posiada edytor kategorii, w którym wygodnie można edytować kategorie z podziałem na kategorie publiczne i prywatne.

Polec ten program i wstaw ponizszy link na swoja strone/bloga:


Darmowe programy do pobrania za darmo.
       
stats: download [1089] newsów [288] artów [10] online [1]

[c] Copyright 2005 iPROGRAMY.pl Wszelkie prawa zastrzezone przez iPROGRAMY.pl Kopiowanie surowo zabronione.
programy, darmowe programy