Dzisiaj jest : Poniedziałek, 6 Lipca, 2020 r Imieniny : Dominiki, Jaropełka, Łucji    
 
MAIN MENU
Zobacz:

N
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Znajdz Program:Ads

fajne Gry online za darmo


gry do pobrania

Darmowe gry dla dziewczyn takie jak monster high za darmo? Tak, zobacz!

    
-------------------------------------------------

› Witamy na iPROGRAMY.pl
Pliki, kategoria: Pełne gry/ Odtwarzacze Video

ALLPlayer

 
ALLPlayer
System:
producent: MarBit
rozmiar: 1 mb
pobrań: 593
dodano: 2006.10.10
ocena: 4.7 35 głosówOpis pliku do pobrania - ALLPlayer download :


ALLPlayer 2.3.0 PL - to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach zarejestrowanych przez system (np. DIVX/AVI/MPG/MP3). W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy pomocy ALLPlayera można teoretycznie odtworzyć KAŻDY film bez konieczności posiadania dwóch lub trzech playerów na wypadek, gdyby któryś z nich nie zadziałał danym filmem.

Inną, być może największą zaletą ALLPlayera jest wmontowana w program unikatowa funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy). Dzięki tej funkcji trudno przeoczyć napisy podczas oglądania filmu. Często zdarza się tak, iż napisy są zbyt "gęsto" jeden po drugim i trudno jest je przeczytać, ale dzięki tej funkcji ten problem nie będzie już występował. Program sam analizuje długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Od wersji ALLPlayer'a V1.9 do programu dołączony został moduł DIVFIX, naprawiający uszkodzone pliki AVI, dzięki czemu można już oglądać np. pliki uszkodzone podczas ściągania z sieci, a także pliki cały czas ściągane (nie trzeba czekać, aż plik ściągnie się cały, aby zobaczyć czy na pewno jest kopiowany oczekiwany plik).

Od wersji ALLPlayer'a V2.0 do programu dołączona została możliwość zabezpieczenia plików AVI hasłem. Wystarczy wcisnąć klawisz i zabezpieczyć plik hasłem. Nikt nie znający hasła nie otworzy tego pliku żadnym programem.

Kolejnym rozwiązaniem jest możliwość dołączenia do pliku AVI MENU (nie w w osobnym pliku, ale w pliku AVI z fimem). Teraz można zrobić Menu ulubionym filmie (takie jak w filmach DVD) i wysłać go znajomym (w jednym pliku). Można również umieścić w AVI link np. do swojej strony WWW.

ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki, potrzebne do odtworzenia filmu i automatycznie w razie potrzeby pobiera je z internetu. Inne funkcje i zalety ALLPlayera to: skórki i edytor skórek zawarty w programie, obsługa dwóch monitorów lub monitora i TV (np. na Telewizorze film, a na pulpicie panel sterujący), PlayLista, wbudowana funkcja AntiFreeze, automatyczne odtwarzanie filmów dwuczęściowych, prosta konfiguracja dla nagrywających płytki z filmami, obsługa Telewizorów Panoramicznych, możliwość robienia zdjęć (snapshot) z filmów, edytor napisów, szybkość, minimalne wymagania systemowe, intuicyjna obsługa oraz wiele innych, ciekawych funkcji.

Polec ten program i wstaw ponizszy link na swoja strone/bloga:


Darmowe programy do pobrania za darmo.
       
stats: download [1089] newsów [288] artów [10] online [1]

[c] Copyright 2005 iPROGRAMY.pl Wszelkie prawa zastrzezone przez iPROGRAMY.pl Kopiowanie surowo zabronione.
programy, darmowe programy